Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Sprawdź, gdzie nabyć kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy prezent dla eleganckiej pani. Te szlachetne ozdoby idealnie współgrają z elementami wyprodukowanymi ze srebra. Sprawdźmy więc, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to syntetyczne kamienie ozdobne, mające znakomite parametry estetyczne. Połyskują w słońcu szykownym blaskiem, są fachowo polerowane oraz pozbawione barwy. Mogą doskonale imitować drogocenne brylanty, używane są zatem jako element zdobniczy. Na rynku dostaniemy również kolorowe rodzaje cyrkonii – poprzez zastosowanie stosownych komponentów można uzyskać poniższe zabarwienia: szafirowy, czerwony, oliwkowy, brązowy. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Kolie, nausznice i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często stosuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te mieniące się dodatki są zahartowane i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, dlatego świetnie pasują do srebrnych pierścionków, kolii, a także zawieszek. Gdzie możemy zakupić dodatki z cyrkoniami? Ogromny wybór proponują sklepy on-line, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w zróżnicowanych odmianach i niskich cenach. Bez wychodzenia z domu mamy upragnioną i piękną biżuterię. Klientki często wybierają klasyczne kolczyki, chociaż popularne są także te różnorodnie zdobione.