Kolczyki kwiatki – jak je dopasować?

Kolczyki kwiatki – jak je dopasować?

Chcesz kupić kolczyki kwiatki? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Od wieków jeden z ukochanych motywów, z którego złotnicy czerpią inspirację, to kwiaty oraz ogółem świat roślin. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest sporo. Wśród najważniejszych wymienić wypada przede wszystkim dużą różnorodność takich wzorów sprawiającą, iż błyskotki z kwiatami zakładają zarówno przez dzieci, jak i dorosłe kobiety. Nie możemy nie wspomnieć także o atrakcyjnym designie, którym nierzadko wyróżniają się kolczyki kwiatuszki tudzież inna biżuteria wykorzystująca motywy roślinne – albowiem ona doskonale pasuje zarówno do luksusowych, wyjściowych kreacji, jak i stylizacji noszonych na co dzień. Jak jednak dopasować kolczyki kwiatuszki, by wspaniale wyglądać?

Kolczyki kwiatki – odpowiednio dobierz je do konkretnej kreacji

Kolczyki kwiatki potrafią być naprawdę błyskotliwym dopełnieniem każdej kreacji – nieraz okazują się nawet najbardziej wyrazistym jej elementem. Aby tak się jednakże stało, należy je odpowiednio dobrać do danej stylizacji. Jeżeli chodzi o kreacje wieczorowe albo te ubierane na formalne spotkania, najodpowiedniejszym dodatkiem do nich są z pewnością kolczyki kwiatuszki ubogacone kamieniami szlachetnymi bądź kryształkami. Kolczyki emaliowane będą natomiast prezentować się dobrze przy mniej uroczystych, codziennych stylizacjach. Zwróćmy też uwagę na sposób ich zapięcia – kolczyki inspirowanych wyglądem roślin z reguły mają sztyfty. Odrębną kategorię stanowią kolczyki tworzone z dotychczas sporadycznie używanych w branży jubilerskiej surowców, takich jak ceramika, żywica epoksydowa czy drewno.

Kolczyki kwiatuszki to nie wszystko. Inne motywy florystyczne

Będąc w dalszym ciągu w tematyce kolczyków kwiatuszków, nie sposób byłoby nie napomknąć o tym, iż kwiaty nie są jedynym motywem roślinny, który zdobył serca złotników i ich klientów. Znacznym popytem cieszą się też wzory inspirowane sylwetce liści i kłączy. Nieco rzadziej spotykane – chociaż możemy natknąć się na nie u jubilerów – to kolczyki z motywami całych roślinnych sylwetek bądź owoców.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]