Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Więcej o kolczykach na www.srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najchętniej wybieranych przez panie akcesoriów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą sytuację – wyjątkowo huczną i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy w czym leży sekret, że są tak chętnie kupowane i w jakich salonach można je dostać.

Srebrne kolczyki – które nabyć

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych fasonach. Najbardziej na czasie są delikatne wkręty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, ale jakże szykowne. Równie popularne są długie kolczyki, które pięknie wydłużają sylwetkę. Są wysadzane szlachetnymi kryształkami albo zupełnie proste. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku błyskotek z plastiku. Najbardziej oryginalne kolczyki wyprodukowano techniką przyciemniania, więc kupując je zwróćmy uwagę na numer próby oraz technikę ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze jak nowe

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się jak nowe, musimy skrupulatnie je czyścić i systematycznie eliminować najmniejsze zanieczyszczenia. Należy odkurzać je regularnie delikatną ściereczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne produkty pielęgnujące, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki trzymać w szczelnych woreczkach. Nie wykorzystujmy natomiast starych technik polerowania, typu pasta do zębów czy sól. Tego typu środki niezwykle rysują miękką powłokę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór kolczyków jest na pewno w e-sklepach, które gwarantują szybką dostawę i przeróżne obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to niebywały komfort, który zapewne docenią w szczególności zapracowane panie domu.