Ponadczasowa srebrna biżuteria

Ponadczasowa srebrna biżuteria

Zobacz, gdzie kupić biżuterię srebrną, wejdź na www.bizutik.pl

Jest z nami od stuleci i pomimo pojawienia się wielu nowych projektów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria stale odgrywa tę samą rolę – jest pewnego rodzaju ozdobą ciała, a także umożliwia oddanie własnego charakteru. Nic więc dziwnego, iż biżuterię tak samo chętnie noszą kobiety i mężczyźni, dzieci i dorośli, osoby z rozmaitych grup społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty lubimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z podobnych materiałów – zwykle ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria jest tak chętnie noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej kilka dekad?

Zdrowa srebrna biżuteria

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii jest na pewno to, iż jej używanie pozwala ustrzec się różnych dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii bywa zalecane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie wolno nie wspomnieć także o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niewielkimi kosztami zakupu.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma sporo lat, jednak powinniśmy prawidłowo je konserwować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – łatwo ją porysować czy pęknąć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria powinna również być pielęgnowana w wodzie z alkoholem lub amoniakiem. Należy trzymać ją w pudełku z miękką tkaniną – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]