Wisiorki

Wisiorki

Dowiedz się więcej o wisiorkach srebrnych.

Magia wisiorków

Każda z kobiet lubi mieć oryginalną biżuterię. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej chciałoby się by było to coś nowego. Niestety tylko nieliczne z pań mogą zafundować sobie luksus posiadania dużej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki są niedrogim sposobem by za każdym razem móc założyć coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od długości łańcuszka wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo niżej na dekolcie. Może to całkowicie zmienić wygląd całości biżuterii.

Niemniej ważna jest szerokość wybieranego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go zrobiono. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności Twojej biżuterii może dodać wymyślny kształt samego wisiorka. Może on przybrać formę klasyczną (owalu, łzy, rąbu itd.), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Szeroką ofertę jest również jeśli mówimy tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]