Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Szukasz bransoletek z koralikami? Kliknij tutaj.

Jeśli pragniemy posiadać niepowtarzalne bransoletki z koralików, powinniśmy zrobić je własnoręcznie. Oczywiście możemy również kupić je w sklepie, jednakże nie będą już tak bardzo oryginalne. Warto posiadać tego rodzaju ozdoby, ponieważ pasują na wszystkie okazje.

Jak zrobić bransoletki z koralikami?

Najpopularniejszym sposobem wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Przy użyciu koralików, zestawu do szycia i szydełka możemy skomponować niespotykaną biżuterię. To prosta technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym kształcie.W jaki sposób samemu wykonać bransoletki z koralikami, możemy dowiedzieć się również w Internecie oglądając samouczki.

Bransoletki z koralikami – technika Peyote

Metodę Peyote stosujemy, kiedy chcemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Do wykonania takiej bransoletki będziemy potrzebować: koralików, nici lub żyłki i igły. Niezbędna jest cierpliwość, ponieważ ten sposób należy do bardziej czasochłonnych niż wcześniej opisana metoda szydełkowa.

Bransoletki z koralikami – wzory

Dostępna jest niebotyczna liczba schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, po przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach uwzględniających przejścia kolorystyczne.
Obecnie popularne są wirtualne wzory bransoletek. Dzięki nim, tworzenie biżuterii staje się znacznie szybsze i prostsze.Nie każdy ma umiejętności potrzebne do wykonania biżuterii z koralikami. Wtedy można znaleźć dużo oryginalnych modeli w sieci oraz sklepach stacjonarnych.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]