Wyjątkowe kolczyki z koralem

Wyjątkowe kolczyki z koralem

Kolczyki z koralem zamówisz na www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem.

Dlaczego w Twojej kolekcji biżuterii muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje dostatek i siłę. W przeszłości, korale wieszało się nad łóżeczkiem niemowląt w celu ochrony przed pokusami. Stosowane były do leczenia chorób gardła oraz do szybszego gojenia ran. Według wielu ludzi, koral redukuje lęki i sprzyja życiu rodzinnemu. Jest także pomocny w rozwijaniu umiejętności negocjacyjnych. Koral jest amuletem przypisywanym zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – rodzaje

Najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososiowym i łososiowoczerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Skąd pochodzą korale? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Satsuma z rejonu Japonii.

Do czego włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali charakteryzują się uniwersalnością i nigdy nie są ani za bardzo ozdobne, ani nadto skromne. Ten rodzaj biżuterii można nosić na co dzień, do zwykłych bluzek i jeansowych spodni. Świetnie pasują do stylizacji inspirowanych folklorem.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]