Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Przejrzyj aktualny asortyment sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozwojem rynku, zmieniliśmy również nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. Dzisiaj coraz częściej korzystamy z opcji zamawiania przez internet. I choć w sieci można odnaleźć prawie wszystko, wciąż jest mnóstwo przedmiotów, które najwygodniej kupować w tradycyjnych sklepach. Należy do nich m.in. biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz wskazówki od specjalisty

Zakup platynowej broszki, pierścionka bądź wisiorka wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. W związku z tym, żeby mieć pewność, iż biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej osobiście w sklepie jubilerskim. Jest kilka argumentów, które uzasadniają takie działanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli zamierzamy kupić obrączki ślubne bądź pierścionek, mamy okazję nałożyć biżuterię i przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli z kolei wybierzemy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on za luźny lub zbyt ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego obwodu ewentualnie wykona nowy. Następną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania profesjonalnej porady jubilera. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, zaprezentuje popularne nurty we wzornictwie, pomoże nam dobrać odpowiedni kruszec, a klientom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej daje się z okazji ślubu, chrztu czy urodzin.

Sklep jubilerski – renowacja zepsutej biżuterii oraz skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów, ale także pełnią dodatkowe usługi. Najważniejszą z nich jest naprawa zepsutej biżuterii. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka lub rozerwał się wisiorek, złotnik w mgnieniu oka i umiejętnie zreperuje go w swojej pracowni. Kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy rozmiar palca, jubiler poprawi obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje również na pierścionku lub zawieszce podziękowania, gratulacje, datę czy też inną istotną dla nas treść. Z kolei jeżeli pragniemy obdarować kogoś unikalnym podarunkiem, ewentualnie mamy swój pomysł na wisiorek bądź sygnet, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w mieszkaniu posiadamy zbędną lub zniszczoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Nasza lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]