Nowoczesna skrzynka telekomunikacyjna

Nowoczesna skrzynka telekomunikacyjna

Szukasz skrzynki teletechnicznej? Koniecznie odwiedź tę stronę

Skrzynki telekomunikacyjne muszą sprostać wielu wymaganiom i być niezwykle ergonomiczne. Na rynku wyróżniamy wiele ich typów, których struktura musi być dostosowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – z wytrzymałego surowca

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana ze wzmocnionego surowca i posiadać stosowne szczeliny, które wspomagają przypływ powietrza oraz przepuszczają sygnał bezprzewodowy. W sprzedaży wyróżniamy 2 podstawowe rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Bardzo często spotykany model to skrzynka teletechniczna umieszczana na powietrzu, która musi wytrzymać ingerencje osób niepowołanych, jak również ekstremalne warunki. Inna ważna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz nieruchomości, w której mieszczą się kluczowe przewody – np. kable koncentryczne oraz główne przyłącza sprzętów – wzmacniacze RTV, rozgałęźniki. Komponenty wewnątrz skrzynki można zamontować na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – ochrona przed ingerencją osób trzecich

Kluczowym czynnikiem jest również ochrona przed dostępem osób nieuprawnionych do środka szafki. W tym celu służą specjalistyczne zamki. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne ze względu na dzieci. Nie można zapominać też o zachowaniu ładu w środku szafki – w tym celu montuje się dedykowane komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele modeli szafek – posiadają one różne rozmiary, dzięki czemu bez problemu dostosujemy je do naszych potrzeb.

Nasza lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]