Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Dostawca serwonapędów - z pełną ofertą zapoznasz się tutaj.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz szerokie wykorzystanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu, wymusza sięgnięcie po efektywne rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od uznanych światowych producentów.

Motoreduktory, przekładnie oraz silniki DC i BLDC od najlepszych producentów

Istniejąca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych prądu stałego, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, a także przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z surowców najwyższej jakości przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy szczycące się ogromną żywotnością oraz niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy stosuje się między innymi w produkcji frezarek, wyposażenia medycznego czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich użycia w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%), szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 °C, a także przy wystawieniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Spółka Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company oraz Positec.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]