Czego można się nauczyć na kursie rysunku?

Czego można się nauczyć na kursie rysunku?

Tu odnajdziesz aktualną ofertę wakacyjnego kursu rysunku Kraków.

Kochasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz zdać egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, jak również porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o entuzjastach chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. malarstwo albo grafika. Z kursów tego typu korzystają też osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Wspaniałą propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz digital painting. Każdy natrafi warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]