Kurs digital painting – czego się tam nauczysz?

Kurs digital painting – czego się tam nauczysz?

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o digital painting kurs, uzyskasz na domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana m.in. w filmie, grach komputerowych i reklamie. Chcesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, a także obrabiać zdjęcia w Photoshopie. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich trakcie uczestnicy poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, uczą się, jak stosować warstwy i maski, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową poradą, prowadzą korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, animacją, reklamą i filmem.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]