Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Więcej informacji o kurs architektura

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo czynników – przede wszystkim fakt, że są to niezwykle ciekawe studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich ukończeniu. Aby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się wiedzą odnośnie najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się perspektywy i kompozycji

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób dysponujących przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W czasie szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im stworzyć pracę, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale również porady specjalistów pomagające przygotować się odpowiednio do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Lublinie, Wrocławiu, Łodzi lub za granicą). Uczniowie mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezastąpiona na egzaminie i w toku studiów.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]