Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Pod tym linkiem poznasz aktualną ofertę nauki rysunku

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, jednak także osoby, które nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Potwierdzano wszak, iż nawet okazjonalne rysowanie ma zbawienny oddziaływanie na nasze emocje oraz stan psychiczny. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też ważnym elementem wychowania. Liczne korzyści płynące z rysowania powodują, iż wielu z nas postanawia poprawić swoje plastyczne umiejętności. Taką sposobność dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których adresowana jest oferta szkół rysunku, jest naprawdę szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do rozwijania zdolności manualnych, wrażliwości oraz wyobraźni. Mnóstwo osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to szczególnie takich miast jak Kraków, Łódź, Wrocław czy Warszawa. Nie brakuje również kursów adresowanych do hobbistów – tych, którzy po prostu kochają rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swój potencjał.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy przystosowane do potrzeb osób o różnorodnych artystycznych zainteresowaniach. Dużo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj plastycznej aktywności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, na jakie można się zdecydować. Dobre szkoły oferują też lekcje rysunku architektonicznego oraz malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]