Twoja firma w Mapach Google – wirtualny spacer 3D

Twoja firma w Mapach Google – wirtualny spacer 3D

Promocja firmy w Mapach Google - więcej informacji o tej usłudze znajdziesz tutaj

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj jeden z głównych punktów reklamy marki w sieci. Dzięki niej będziemy widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i umożliwia to pozyskanie nowych klientów. Istnieje fenomenalny sposób, żeby pośród mnóstwa podobnych przedsiębiorstw w naszym mieście zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i wyprzedzić konkurencyjne marki. Jednak czym jest wirtualny spacer 3D? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze efektywniejsza? Dlaczego warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź widoczny w swojej miejscowości

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danym mieście. Od tej pory będziemy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom, którzy szukają konkretnych marek, przedsiębiorstw bądź ofert. Jednak sama obecność w tym miejscu może nie być wystarczająca, aby wyprzedzić konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, trzeba zrealizować kilka kolejnych kroków, które pomogą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google Moja Firma wszystkich aktualnych danych, stosownej prezentacji firmy, dodanie estetycznych fotografii oraz adresu www naszej strony internetowej. Istnieje też inny doskonały sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas na tle wielu marek, ponieważ nadal niewiele podmiotów go wykorzystuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer 3D – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro bądź lokal. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i obejrzeć pomieszczenia. Taki wirtualny spacer możemy także odbywać na rozmaitych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu internautów. Wciąż jednak mało przedsiębiorstw postanawia ją użyć, pomimo tego, iż wirtualny spacer Google ma dużo atutów i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Powinno się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, ponieważ sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość obejrzenia naszego sklepu, hotelu czy gabinetu medycznego, szybciej przekonają się do skorzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na wykonanie wirtualnego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]