Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

Kluczowe informacje w temacie Flobo. Przekonaj się!

Prowadzący własne firmy nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a równocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez połączenie z serwisem mass collect

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a następnie nadzoruje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację konkretnych płatników, bo każdy z nich ma nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek ręcznego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko dużych firm, ale również i tych małych, które w miesiącu wystawiają zaledwie sto faktur. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, niezwykle potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie mają problemy z nieterminowymi klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to pomocna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka modeli automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł zamówić tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje należności abonamentowe, dlatego bardzo dobrze zda egzamin w szkołach językowych albo prywatnych, a więc wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hostele, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za realizację usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]