Antykorozyjna mufa nierdzewna

Antykorozyjna mufa nierdzewna

Mufę nierdzewną znajdziesz na https://metal-e.pl/MUFY.

Podczas konserwacji instalacji wodociągowej konieczne są specjalne przyrządy, które ułatwią wykonanie wszystkich czynności. Jednym z takich akcesoriów jest mufa nierdzewna. Z czego jest wykonana i gdzie można ją dostać?

Mufa nierdzewna – jakie rodzaje elementów wyróżniamy?

Mufa nierdzewna jest ogniwem spajającym elementy, ma kształt tulei. Nierzadko ten łącznik posiada także nacięty gwint. Na rynku znajdziemy mufy m.in. o złączach typu 3/4″L-35 (DN-20), 2″L-55 (DN-50), 1″L-40 (DN-25) oraz wiele innych. Stosowane są przeważnie w rurociągach wodnych, ale zakres ich funkcji może być znacznie szerszy. Aby złączka dobrze spełniała swoją rolę, musi być wykonana z antykorozyjnego stopu – stali nierdzewnej. Wtedy mamy pewność, że rurociąg będzie trwały i spełni wszystkie normy jakościowe.

Mufa nierdzewna – zróżnicowane rozmiary

Na rynku mamy wiele rodzajów muf nierdzewnych, które są elementem nieodzownym w trakcie rozmaitych robót hydraulicznych. Możemy nabyć przeróżne przekroje, które możemy doskonale dobrać do naszych rur. Mufy nierdzewne zrobione są również z wielu gatunków metalu, a najlepsza jest stal 316. Gdzie najlepiej zaopatrywać się w komponenty niezbędne przy robotach związanych z rurami wodnymi? Duży wybór gwarantują sklepy internetowe. Zakupy dokonywane za ich pośrednictwem są niezwykle wygodne – nie musisz wychodzić z domu, żeby zobaczyć asortyment, zamówienia dokonujesz przez internet, a przesyłkę dostarcza Ci kurier. Sklepy internetowe to gwarancja atrakcyjnych cen i szerokiego asortymentu.

Nasza lokalizacja:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]