Nierdzewne rury szlifowane – czym się wyróżniają?

Nierdzewne rury szlifowane – czym się wyróżniają?

Jeśli szukasz rur szlifowanych, powinieneś odwiedzić ten adres.

Poręcze na tarasie narażone są na wpływ różnych niekorzystnych czynników. Największym ich zagrożeniem okazuje się na pewno woda, gdyż potrafi przyspieszyć rdzewienie. Zniszczenia tych poręczy mogą także okazać się skutkiem ekspozycji na promienie słoneczne czy chłód. Chcąc uniknąć takich trudności warto wybrać balustradę wykonaną z nierdzewnych rur szlifowanych. Czemu jednak te rury będą najlepszym pomysłem? Do czego poza tym stosowane są rury szlifowane ze stali antykorozyjnej?

Rury szlifowane – czemu warto?

Rury szlifowane ze stali nierdzewnej posiadają wiele dobrych stron, które odróżniają je na tle pozostałych podobnych detali. Stal nierdzewna wytwarzana jest z jedenastoprocentowym dodatkiem chromu, dzięki czemu nawet ciągły kontakt z wilgocią czy szkodliwymi substancjami nie przyczynia się do ich korodowania. Rury szlifowane są też naprawdę odporne na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, iż zdają egzamin w rozmaitych, także ekstremalnych, sytuacjach.

Rury szlifowane – przykłady użycia

Antykorozyjne rury szlifowane są głównie wykorzystywane w architekturze – wykonywane są z nich na przykład balustrady lub rusztowania. Ze uwagi na to, iż nie zagrażają im syntetyczne substancje, bywają oprócz tego wykorzystywane w motoryzacji – między innymi do produkcji układów wydechowych. Warto też pamiętać, iż takie rury szlifowane świetnie się prezentują, zatem będą najlepszym rozwiązaniem dla klientów szukających atrakcyjnego dodatku do ubikacji lub kuchni.

Nasza lokalizacja:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]