Piękne i wytrzymałe okna – zamów u producenta okien drewnianych

Piękne i wytrzymałe okna – zamów u producenta okien drewnianych

Producent okien drewnianych - zobacz co może Ci zaproponować

Klasyczne okna drewniane są niebywale wytworne i wytrzymałe. Współgrają z każdym typem obiektu – od zabytkowych nieruchomości po minimalistyczne lokale. Z jakich komponentów producent okien drewnianych wytwarza swoje wyroby i dlaczego są one tak popularne w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – okna wyprodukowane z drewna krajowego

W dzisiejszych czasach okna drewniane są wytwarzane z użyciem zaawansowanych technik, co powoduje, że zapewniają brak strat ciepła. Producenci okien drewnianych wspaniale je impregnują, a mycie jest banalnie proste. Okna drewniane gwarantują znakomite wrażenia wizualne, posiadają opływowe profile, eleganckie okucia. Mogą być zrobione zarówno z drewna polskiego – np. modrzewia, jak i rodzajów zagranicznych (meranti). Ekologiczne tworzywa w połączeniu z awangardowymi metodami sprawiają, że okna drewniane są tak popularne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – ramy możesz samodzielnie odnawiać

Producent okien drewnianych zazwyczaj proponuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia bezproblemowe otwieranie oraz łatwość obróbki. Prawdziwe drewno posłuży przez długi okres, ponieważ można samodzielnie je odnawiać. Oczywiście producent okien drewnianych wytwarza także wytrzymałe schody, doskonałe do szlacheckich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno zdaje egzamin przy rekonstrukcji wnętrz – to komponent naturalny i absolutnie ekologiczny. Remontując wnętrze warto zatem zainwestować w szlachetne, solidne i harmonijne komponenty drewniane.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]