Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

Wynajem szalunków Kraków - tutaj sprawdzisz bezkonkurencyjną ofertę

Szalowanie to jedna z najchętniej stosowanych w budownictwie technik. Na czym się opiera? Szalunek to swego typu forma, do której wylewany jest cement – najczęściej przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle budowane są ze sklejki, lecz można zaobserwować również wersje wykonane ze stali, a niekiedy nawet plastiku. Pozostałymi ważnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, bo te umożliwiają osiągnięcie wymaganych rezultatów. Jednak ze względu na wysokie koszty nie zawsze firmy remontowe posiadają własne szalunki. Kiedy okażą się potrzebne, mogą bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – szczególnie, że wynajem szalunków to dziś naprawdę popularna usługa.

Zakup czy wynajem szalunków?

Zakup swoich szalunków okaże się dobrym pomysłem dla firm często otrzymujących zlecenia na wykonanie fundamentów, gdyż jak przed chwilą nadmieniliśmy, będą one w tym celu niezbędne. Jeżeli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest główną usługą naszej ekipy, dobrze sprawdzić zalety, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy na niego postawić? Przede wszystkim ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków parę razy w roku jest bardziej opłacalne niż ich zakup. Warto nadmienić także o wygodzie, gdyż trzymanie rzadko wykorzystywanych szalunków może powodować pokaźne wydatki.

O czym pamiętać przy wyborze wynajmu szalunków?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, która firma nam je zapewni. W jaki sposób ją znaleźć? Najlepiej wybrać usługi ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – w ten sposób zyskamy pewność, iż szalunki będą wytrzymałe i funkcjonalne. Naprawdę ważna okaże się również dbałość o korzystającego z usługi – w sytuacji, kiedy coraz bliższy jest czas startu robót nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości warto zaś skorzystać z sieci, by dowiedzieć się, co o usługach konkretnej firmy piszą wcześniejsi kontrahenci.

Nasza lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]