Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/ poznasz pełną ofertę wypraw górskich dla początkujących.

Kochasz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś czynnym globtroterem ceniącym solidnie przygotowane i bezpieczne wyprawy w gronie wykwalifikowanych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 stopnie trudności

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, których celem są pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do zwolenników turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią czynne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. By wziąć udział w wyprawie konieczny jest zadowalający stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o różnym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to wyprawa dla podróżnych sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o sporej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane przeżycia. Pozwalają zarazem urzeczywistnić pragnienia oraz poznać swoje reakcje w trudnych warunkach. Exploruj.pl zatrudnia zawodowych przewodników i liderów, którzy nie tylko znają na wylot naturę górskiego terenu, ale też chętnie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Potrafią oni też zminimalizować ewentualne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Andy i Dolomity.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]