Apartamenty w Kościelisku – przyjedź tu na wakacje

Apartamenty w Kościelisku – przyjedź tu na wakacje

Zainteresowany apartamenty Kościelisko wynajem? Kliknij tutaj.

Kościelisko to piękna górska miejscowość, do której co roku przybywają tysiące turystów zainteresowanych uprawianiem sportu i innymi formami aktywności. Jakie detale powinno się wziąć pod uwagę zanim zdecydujemy się na wynajem apartamentów w Kościelisku?

Trasy turystyczne, kolejki widokowe oraz apartamenty w Kościelisku

Położone w powiecie tatrzańskim Kościelisko to doskonała baza wypadowa w góry – leży w pobliżu ośrodków narciarskich i pieszych szlaków turystycznych. Wczasowicze zainteresowani białym szaleństwem mogą wybrać się między innymi na Polanę Szymoszkową, która zapewnia sporo atrakcji zarówno zimą, jak i latem. Można tam skorzystać z wyciągów narciarskich oraz kąpieliska geotermalnego. Z Kościeliska szybko dojedziemy też do kolejnego ośrodka narciarskiego znajdującego się na Gubałówce. W pobliżu znajduje się szeroka baza noclegów, a bogato urządzone domy, apartamenty, studia oraz pokoje umożliwią przyzwoity wypoczynek po dniu pełnym zabaw. Planujesz apartament w Kościelisku? Miej na uwadze, aby zabukować nocleg kilka miesięcy naprzód – w sezonie turystycznym najlepsze apartamenty znikają błyskawicznie. W Kościelisku dostępne są apartamenty i domki dostosowane do potrzeb rozmaitych grup klientów – zarówno bogato wyposażone studia z dostępem do basenu lub sauny, jak i pokoje w rozsądnej cenie.

Wynajem apartamentów w Kościelisku – co powinno się wziąć pod uwagę?

Postanawiając o wynajmie apartamentu należy na początku sprawdzić termin pobytu. Portale internetowe zbierające ogłoszenia o dostępnych rezydencjach, apartamentach czy domach umożliwiają segregowanie ich m.in. po dacie przyjazdu i wyjazdu. Jeżeli chcesz wynająć luksusowo umeblowane miejsce noclegowe w Kościelisku, dowiedz się jakie posiada udogodnienia. W sąsiedztwie Kościeliska wynajmiesz noclegi z placem zabaw dla dzieci, sauną, grillem czy tarasem lub balkonem. Dla sporej liczby przyjezdnych ważny jest również widok na góry czy dostęp do szybkiego WiFi w kwaterze. Chcesz zabrać w góry psa? Sprawdź, czy właściciele apartamentu zezwalają na pobyt ze zwierzęciem. Możesz to zweryfikować w katalogu internetowym jednym kliknięciem – wystarczy, że oznaczysz właściwe pole wyboru. Serwisy z ogłoszeniami umożliwiają błyskawiczne i sprawne znalezienie wymarzonego apartamentu na wynajem.

Nasza lokalizacja:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]