Catering imprezowy – zadbaj o najlepszą obsługę swoich gości

Catering imprezowy – zadbaj o najlepszą obsługę swoich gości

Skieruj się tutaj jeśli chcesz zlecić catering na imprezy.

Letnie miesiące obfitują w niesłychanie modne w ostatnim czasie pikniki firmowe czy wydarzenia plenerowe, ale w rzeczywistości każdego tygodnia w rozmaitych punktach w Polsce odbywają się gale, sympozja czy benefisy. Takie imprezy muszą mieć odpowiednią oprawę, której obowiązkową częścią jest profesjonalnie przygotowany i smaczny catering. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – liczy się profesjonalizm

Zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie zorganizujesz piknik albo zabukowałeś salę na event? Świetnie! Teraz należy zadbać o to, aby uczestnicy imprezy mieli dostęp do smacznych napojów, ciepłych posiłków oraz przekąsek. Miej na uwadze, że w przypadku prestiżowych bankietów nie wystarczy ustawić stołu z cateringiem gdzieś z boku sali i oczekiwać, że uczestnicy obsłużą się sami. Liczy się cała oprawa – właściwy rozkład stolików, stosowne ozdoby, ale też prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy eventu z pewnością docenią również, jeśli dania będą ułożone na talerzu jak w uznanych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy.

Pokaz live cooking i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu na imprezy

Atutem korzystania z oferty cateringu na imprezę jest bezspornie to, iż zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyrządzi doskonałe dania, ale także drobiazgowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Napoje i potrawy zostaną dowiezione w umówione miejsce, załoga firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoliki, a później wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie imprezy. Na życzenie klienta, jeżeli pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uatrakcyjnić imprezę pokazem tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju szansą, aby doświadczyć z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Warto zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od wielu lat i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu wydarzeń, zarówno tych liczących kilkaset gości, jak i kameralnych. W trakcie ustalania szczegółów oferty zasugeruje ona, które napoje, zakąski i dania najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]