Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

Zleć catering weselny na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Spotkania okolicznościowe, będące zwykle ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak komunie, wesela bądź chrzty, od wielu już lat przestały być urządzane w mieszkaniach zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to wydarzenia, na których bawi się nierzadko ponad stu gości. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości sama zaplanować menu, a potem naszykować i zaserwować posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa ma trwać parę godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wynikł duży popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Czy opłaca się zamówić catering weselny?

Planowanie wesela to duży stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na ustalanie listy gości, wysyłanie zaproszeń, wybór dekoracji sali i poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność zagwarantowania wystarczającej ilości zakąsek oraz napojów serwowanych w trakcie przyjęcia, a co kluczowe – przyrządzanie ciepłego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zgromadzi ich wszystkich przy wspólnym stole. na imprezie weselnej powinien mieć znakomitą oprawę. Zaproszeni bowiem liczą na to, iż stoły będą wspaniale przystrojone i prawidłowo nakryte, dania będą apetyczne i ładnie skomponowane na talerzach, a także że obsługa profesjonalnie będzie podawać biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych szefów kuchni, kelnerów oraz managerów, gotowych na obsługę wydarzeń zarówno w salach, jak i tych organizowanych na świeżym powietrzu.

Catering na wesela – menu dobrane do stylistyki przyjęcia

Wesela rządzą się własnymi regułami, nie tylko w kwestii atrakcji dla uczestników, lecz także i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zazwyczaj mają ułożone wstępnie menu proponowanych dań głównych, trunków i deserów zgodnych z estetyką wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy ewentualnie dostać tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Zamawiający ma zatem możliwość sam skompilować menu z sugerowanych dań. Warto jednakże podkreślić, że firmy świadczące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe sugestie i częstokroć na życzenie kontrahenta zgadzają się przyrządzić niecodzienne kompozycje potraw.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]