Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Zajrzyj na https://joannaklusak.com, żeby dowiedzieć się więcej o ofercie biura projektowego Kraków.

Biuro projektów świadczy obszerny wachlarz usług – pomaga spełniać fantazje osób, które chcą zamieszkać w komfortowym i praktycznym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Architekt wykonuje pełny projekt budynku, a później aktywnie nadzoruje przebieg robót, planuje renowację budynku lub występuje z propozycją aranżacji już egzystujących domów, jak również projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci doświadczone biuro projektowe?

Szukasz ciekawych, niespotykanych projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych domków w okolicy? A może potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie wygodny, a w tym samym czasie ergonomiczny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów dostępne są zarówno te uwzględniające najświeższe trendy architektoniczne, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co zaprojektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domów jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej i wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi biura, obiekty rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy apartamenty na wynajem. Układ przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego oraz specyfiki projektowanego budynku. Nasze biuro projektowe może także zaplanować przestronne i praktyczne szafy wnękowe, które umożliwią maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]