Jak wygląda profesjonalne sprzątanie strychów i piwnic

Jak wygląda profesjonalne sprzątanie strychów i piwnic

W dużej części domów obecne są piwnica oraz strych. Zazwyczaj miejsca te pełnią rolę składzików na różne starocie. Zwykle to, czego nie używamy, przenosimy bądź na strych, bądź do piwnicy. Co w sytuacji, gdy ta lekceważona powierzchnia domu zacznie być nam potrzebna? Wtedy warto postawić na usługi świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma sprzątanie piwnic i strychów.

Sprzątanie strychów i piwnic – co sprzątnąć firma?

Opróżnianie piwnic oraz strychów to usługi, które cieszą się coraz większą popularnością. Stawiają na nie osoby, które z najróżniejszych powodów muszą posprzątać niemałą powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Fachowa firma może wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko małe przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale także meble czy popsuty telewizor. Utylizacja starych mebli, którą wykonują firmy działające i w małych i w dużych miejscowościach, to świetny wybór, jeśli w piwnicy lub na strychu przechowujemy nieużywane fotele, szafy, kanapy, a nawet meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest nie lada wyzwaniem. Trzeba wiedzieć, że w wielu wypadkach na terenie małych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się jedynie cztery razy do roku, ponieważ zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie prowadzą wywozu takich przedmiotów częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze wykonują fachowe firmy?

Specjalistyczne firmy zajmujące się sprzątaniem strychów oraz piwnic mogą nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady i zbędne przedmioty. W ofercie znaleźć można również podstawienie właściwego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi śmieci, dbając o ich zgodną z prawem utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba też przez moment brać udziału w sprzątaniu! Pracownicy zatrudnieniu w firmie zadbają o to, aby podczas prac wszystko przebiegło bezproblemowo.

Nasza lokalizacja:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]