Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Potrzebujesz zamówić organizację przyjęć? Zajrzyj tutaj.

Kiedy ktoś mówi o przygotowaniu dużej uroczystości rodzinnej, najczęściej naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub z weselem. Jednakże huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przyjeżdża dziesiątki bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to również chrzciny, komunie czy zabawy z okazji 18-tych urodzin. Jeśli wykaz zaproszonych gości jest bardzo długi, najczęściej nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz upichcić posiłków dla uczestników we własnym zakresie. Wówczas najlepszym wyjściem jest zamówienie pasującej do okazji sali.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – warto skorzystać z oferty firmy cateringowej

Każdy typ przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. przyjęcie urodzinowe czy osiemnastka, w której uczestniczyć będą głównie dorośli, uczestnikom trzeba przygotować nie tylko miejsce, gdzie zjedzą w spokoju posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast imprezy, w których sporą grupę uczestników stanowią kilkulatki, jak chrzciny albo komunie, warto urządzić w miejscu, które poza wynajęciem sali wewnątrz budynku oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się zbyt szybko przyjęciem i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Przekąski podawane uczestnikom także muszą być dopasowane do okazji. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem sięgnąć po usługi firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o apetyczne menu, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w stylowych salach lub w plenerze

Zamówienie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większym mieście, jest całkiem proste, ale niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w nieomal królewskiej oprawie urządzane są tu chrzciny, przyjęcia komunijne i – oczywiście – wesela, które każdy z uczestników zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można zmieścić nawet do stu trzydziestu osób. Natomiast gdy impreza zostanie urządzona w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści nawet ponad trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa gwarantuje kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia menu, przez ustawienie oraz przystrojenie stołów, aż po profesjonalną załogę kucharzy i kelnerów.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]