Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Projektowanie wnętrz Kraków - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasz nastrój. Warto więc zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je doskonale, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bo optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, zazwyczaj konieczny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt zapewnia też pomoc przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]