Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Więcej o parking Kraków lotnisko.

Najważniejsze plusy lotów samolotem, które sprawiły, że tego typu transport zyskał niebywałe uznanie, to możliwość przybycia także w najbardziej oddalone zakątki naszego globu, wygoda oraz szybkość. Wyjazd, którego częścią jest przelot, łączy się aczkolwiek z kilkoma uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać setki kilometrów. Tak długą trasę najdogodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne kwestie związane z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym autem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie www

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dojechać własnym samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego obok samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, zatem w czasie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, dzięki czemu nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca odstawić pojazdu. Parking jest prócz tego całkowicie utwardzony, co jest niezwykle istotne podczas opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja pomocy załogi

Gdy wybierzemy ofertę parkingu strzeżonego przy porcie lotniczym możemy spodziewać się też licznych udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez trudności. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia możliwość skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Poza tym klienci mogą liczyć na asystę personelu parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora czy ujście powietrza w oponach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]