Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Szukasz informacji o miejscu na wesele w Krakowie i okolicach? Dobrze trafiłeś!

Ślub i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym bliscy młodej pary oraz ich goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli narzeczeni zdecydują się na organizację przyjęcia dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest wybór odpowiedniego miejsca na wesele, w którym uczestnicy spędzą ten wyjątkowy dzień w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – wybierz wszechstronną obsługę

Poszukując sali na wesele nowożeńcy powinna rozważyć kilka bardzo istotnych okoliczności. Na wstępie musi znać liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, by mieć pewność, że w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, żeby mieli salę do tańca. Prócz tego nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła znajduje się dom weselny oraz czy droga do niego nie będzie uciążliwa. Jeśli na ślub poproszona jest rodzina i znajomi z dalekich krańców Polski, trzeba szukać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się duża sieć hoteli. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, innymi słowy znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej, wybranie menu i przystrojenie sali. Te czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują asystę w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – dom weselny na ponad setkę gości

Młode pary z południa Polski, zwłaszcza z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić przyjęcie ślubne w niezmiernie malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach wesela wyprawia się od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się zniewalającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić ok. 130 osób. Imprezę można urządzić też w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, iż położony jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę hotelową. Podróż orszaku ślubnego z kościoła do Pałacu nie powinien zwykle trwać dłużej aniżeli 40 minut.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]