Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Organizacja imprez firmowych Kraków - więcej o tej usłudze.

Przyjęcia firmowe to nie tylko wyjazdy integracyjne i wspólne grille dla zatrudnionych i ich rodzin, mające za zadanie ukształtowanie głębokich więzi między pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, np. po to, aby świętować osiągnięte sukcesy, jak również przeróżne kursy, bankiety dla partnerów biznesowych czy konferencje. Takie wydarzenia wymagają odpowiedniego planowania, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem do promocji marki.

Jak wybrać lokal na urządzenie imprezy firmowej?

Jeżeli nie posiadamy w budynku firmowym pojemnych wnętrz, w których uda się wyprawić galę, warto szukać ofert wynajmu sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników uroczystości. Istotne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim stylem do charakteru planowanego wydarzenia. Ważne bankiety dla kontrahentów marki, podczas których fetowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie powinny zostać urządzone w zwykłym lokalu. Warto przy takich okazjach wyprawić imprezę w niepowtarzalnym miejscu, które ostatecznie uwydatni rangę wydarzenia. Z kolei jeżeli na event zaproszone będą osoby nie mieszkające w bliskiej okolicy lokalu, warto zdecydować się na salę, zlokalizowaną niedaleko bogatej bazy noclegowej, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Planowanie imprezy firmowej

Podczas planowania eventu firmowego nie wolno zlekceważyć tak ważnego elementu, jak dostarczenie zaproszonym gościom gorących oraz zimnych napojów i przekąsek. Zalecanym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania doświadczonej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie we wskazane miejsce smakowitych potraw dla uczestników, ale też pomoże w doborze menu i zajmie się rozstawieniem stołów. W czasie prestiżowych gal wskazane jest też zapewnienie zaproszonym doskonałej obsługi. Powinno się więc postawić na usługi firm cateringowych mających w swoim zespole doświadczonych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko apetyczne, lecz i perfekcyjnie prezentujące się dania, jak również kelnerów, którzy będą serwować potrawy do stołu w zgrabny sposób.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]