Organizacja przyjęcia nie musi być trudna – zamów usługę cateringu

Organizacja przyjęcia nie musi być trudna – zamów usługę cateringu

Usługa cateringowa - tu znajdziesz więcej informacji o aktualnej ofercie.

Kiedy organizujesz wystawne wydarzenie firmowe czy prywatne, na które spraszasz sporą ilość uczestników, prawdopodobnie nie będziesz mógł osobiście zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując napoje oraz popularne przekąski w hipermarkecie – duże imprezy przeważnie wymagają należytej oprawy także w kwestii dań. Zatem nie przystoi rozstawić na stołach osób zaproszonych zwykłych herbatników oraz oranżady. W takich sytuacjach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Catering okolicznościowy i świąteczny – oferta usług doświadczonych catererów

Podmioty świadczące usługi cateringowe zazwyczaj oferują parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie na wesela, chrzty albo komunie, catering firmowy i catering świąteczny, a więc dostarczanie dań na Wigilię. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do wymogów poszczególnych imprez, przez co dostrzegalnie różnią sięmiędzy sobą np. ceną i katalogiem potraw dostępnych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej trzeba pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą jasno wyszczególnić własne oczekiwania, a przy tym być także otwartym na jego pomysły. Wszak dla caterera obsługa eventów różnego typu to jego praca, więc doświadczenie uzyskane w tej branży sprawia, że może on znaleźć rozwiązania, które trafią w gust ogółu gości.

Zamówienie cateringu pomaga zaoszczędzić czas

Przygotowanie poczęstunku już dla niewielkiej liczby gości może być problematycznym zadaniem, szczególnie wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni zrobić to na własną rękę. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie pozwala zatem zaoszczędzić czas, który przyda się na koordynację innych istotnych aspektów imprezy. Daje to także sposobność uraczenia uczestników wyśmienitymi posiłkami przyrządzonymi przez doświadczonych kucharzy. Trzeba przy tym zaznaczyć, że istotnym przymiotem posiłków, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko wspaniały smak, ale też ich prezencja na talerzu. Prócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają też swoją ekipę zawodowych kelnerów.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]