Profesjonalne sprzątanie grobów

Profesjonalne sprzątanie grobów

Dalsze informacje o opiece nad grobami Kraków - kliknij w to miejsce.

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze niestety mamy czas, by się nimi zaopiekować – także, jeśli groby położone są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to na szczęście, że pomniki muszą pozostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się wzięła?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo znaleźć również osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, takie jak montaż siedzeń lub doradztwo przy dopełnieniu najtrudniejszych formalności oraz poprawienia liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, jakie musimy opłacić specjalistom czuwającym nad pomnikami naszych bliskich są bardzo zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od rodzaju pomocy – kiedy zlecamy tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli jednak chcemy, by firma czyściła grób co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem rzędu 400 PLN rocznie. Nie zapominajmy, że stawki zależne są również od rozmiarów grobów, a najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]