Sala na 18 urodziny – jak ją wybrać i inne porady

Sala na 18 urodziny – jak ją wybrać i inne porady

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą lokalu na urodziny w Krakowie? Nie zwlekaj! Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Przeważnie z okazji urodzin, niektórych rocznic bądź imienin nie planujemy żadnych zabaw ze znajomymi oraz krewnymi, uważając, że nie jest to niezbędne. Ale zdarzają się takie ważne życiowe momenty, których właściwe świętowanie jest w zasadzie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest zdecydowanie wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wynająć salę na 18 urodziny czy zaplanować przyjęcie w domu?

Wraz z osiągnięciem pełnoletności zachodzi mnóstwo zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła głosować w wyborach powszechnych, kupować i pić alkohol, może ubiegać się o posady urzędnicze czy zaczyna rozliczać się z fiskusem. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak oficjalnych tematach – dla nastolatków na pierwszym miejscu jest możliwość zorganizowania pamiętnej imprezy z kolegami. Da się znów wyprawić “domówkę”, jednak czy zabawa w domu będzie się szczególnie wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie będzie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Nierzadko grupa przyjaciół postanawia wyprawić wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia dość pojemnego lokalu, lecz jednocześnie pozwala na zredukowanie jednostkowych wydatków. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących dużą salę taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która przygotuje smaczne dania imprezowe. Chciałbyś urządzić przyjęcie pod gołym niebem? Znajdź lokal na urodziny z opcją skorzystania z ogrodu – w gorące dni można rozstawić w nim duży namiot i urządzić grill.

Sala na 18 urodziny – jakie posiłki wybrać?

Nie da się ukryć zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie nie stronią od alkoholu. Polecamy z tego powodu koniecznie zatroszczyć się o to, aby niepełnoletni, a wszak może ich nie brakować pośród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Odpowiedni wystrój sali także jest ogromnie ważny, żeby uczestnicy do głębi oddali się klimatowi imprezy. Należy więc zdecydować się na lokal na urodziny, który zatroszczy się o udekorowanie ścian według podanych sugestii, jak również dobrze rozlokuje stoły z przekąskami oraz napojami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie idealnie sprawdzi się menu typu finger food, składające się z małych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo spożyć bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostroi przekąski nie tylko do charakteru przyjęcia, ale też do zasobności portfela i budżetu klienta.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]