Smaczne menu i pomoc w obsłudze imprezy – o cateringu okolicznościowym

Smaczne menu i pomoc w obsłudze imprezy – o cateringu okolicznościowym

Catering okolicznościowy - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i chcesz świętować go wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Niestety jest to znaczna grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też uraczyć je pysznymi daniami i napojami. Możesz postarać się przyrządzać je na własną rękę, jednak przy większej liczbie biesiadników ciężko jest tego dokonać. Co więcej to twoja impreza i pragniesz się nią cieszyć, a nie zamknąć się w kuchni czy służyć za kelnera. Z tej przyczyny przygotowanie posiłków na rodzinne eventy polecamy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wspaniale prezentujące się menu na zamówienie

Gdy wymienia się cateringu większość osób myśli najpierw o imprezach firmowych czy cateringu weselnym. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru każdej pani domu było samodzielne zaaranżowanie ważnych spotkań rodzinnych i wyłącznie przy rzeczywiście ogromnej liczbie uczestników rozpatrywała ona możliwość skorzystania z fachowego wsparcia w tym obszarze. Tym bardziej, że przez wiele lat usługa cateringu nie oferowała obsługi małych rodzinnych spotkań, a w wielu przypadkach także tych większych, o ile nie wiązało się to z wynajęciem sali. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy skorzystamy z możliwości wynajmu sali czy wygodniej będzie urządzić zabawę we własnym ogrodzie albo domu, firma cateringowa przywiezie nam w wybrane miejsce zamówione posiłki.

Catering okolicznościowy – menu na studniówki, komunie i chrzciny

Catering okolicznościowy jest ofertą skrojoną na dowolne rodzinne wydarzenie (i nie tylko!). Doświadczeni kucharze bez problemu przygotują jadłospis współbrzmiące z charakterem wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na rocznicę ślubu, na chrzciny czy na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego to również obsługa studniówek, komersów i półmetków. Poszukując firmy oferującej tę usługę zalecamy postawić na taką, która potrafi dopasować menu do wymagań i – co istotne –możliwości finansowych klienta oraz wszechstronnie obsłużyć event, m.in. udostępniając doświadczonych kelnerów czy oferując pomoc w przystrojeniu i ułożeniu stolików.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]