Zalety cateringu kanapkowego

Zalety cateringu kanapkowego

Jeśli potrzebujesz zamówić catering kanapkowy, skieruj się na https://lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Organizacja nawet dużej imprezy nie jest trudnością, jeśli posiadamy pod dostatkiem wolnego czasu na zakupy koniecznych produktów i napojów, jak również późniejsze własnoręczne przygotowanie z nich apetycznych przekąsek dla uczestników zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, lecz nie znaczy to też, że powinno się zaniechać celebracji istotnego jubileuszu. W takiej sytuacji rekomendujemy skorzystać z oferty cateringu kanapkowego.

Catering kanapkowy – wygodne dania na “raz”

Finger food catering, a prościej catering kanapkowy, to oferta adresowana przede wszystkim do klientów biznesowych, jakkolwiek korzystają z niej coraz częściej także rozmaite stowarzyszenia oraz osoby prywatne organizujące szykowne spotkania. Polega ona na dostarczenie na event potraw z gatunku finger food, a więc drobnych przekąsek, które można skonsumować bez siadania przy stoliku i nie korzystając ze sztućców. Przy idealnym cateringu finger food nie trzeba używać talerza – to danie na “raz”. Finger food to z reguły tartoletki warzywne oraz owocowe, roladki albo kanapki. Ten model cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na spotkaniach, podczas których zależy nam na szerokiej interakcji zaproszonych gości. Umożliwia on uczestniczenie w swobodnych konwersacjach i jednocześnie nie ogranicza interakcji wyłącznie do gości siedzących przy wspólnym stole.

Catering kanapkowy – świetna opcja dla eventów organizowanych w małych wnętrzach

Zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni dostrzegą atuty, jakie niesie zamówienie przygotowania cateringu z przekąskami firmie zewnętrznej. Po pierwsze, w ten sposób rozwiązuje się problem związany z rozmieszczeniem stołów oraz stresu z planowaniem usadzenia gości imprezy. Zimne i gorące napoje oraz potrawy leżą na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Jest to ogromnie przydatne głównie w mniejszych salach, gdzie zmieszczenie odpowiedniej liczby stolików byłoby problematyczne. Taki catering momentalnie powoduje też, że uroczystość ma mniej poważny, przyjemniejszy nastrój. Trzeba zaakcentować, iż menu z poręcznych przekąsek jest zazwyczaj tańsze aniżeli wyszukane obiady, a zarazem zapewnia więcej możliwości dopasowania ich do preferencji żywieniowych uczestników imprezy. Co istotne, catering z przekąskami nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to częstokroć stanowiło największą przeszkodę przy planowaniu imprez w siedzibach firm.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]