Zalety parkingu długoterminowego przy lotnisku

Zalety parkingu długoterminowego przy lotnisku

Wszystko o parkingu długoterminowym Balice znajdziesz na https://pandaparking.pl.

Wybierasz się na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych pojazdów pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu lub autobusie.

Parking długoterminowy – dlaczego warto z niego skorzystać?

Dużym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking oferuje też bezpłatny transfer pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online lub telefonicznie – szybko i bez trudności, a anulowanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem bankowym. Innym atutem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]