Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Parking Balice - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na http://tinyurl.com/vm22tj5.

Podróż samolotem staje się popularnym sposobem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą możemy postawić auto na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego auta pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]