Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/ znajdziesz więcej szczegółów o sklepie WooCommerce.

Prowadzisz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, jak również jeżeli nie masz w ogóle strony www i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest świetnym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – zalety tej wtyczki

Z uwagi na to, jak dużym powodzeniem mogą pochwalić się strony tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno zrozumieć fakt, że natychmiast pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, posiada niemało zalet. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można łatwo spersonalizować z używając płatne lub bezpłatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem różnych wyszukiwarek, co powoduje, iż jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top3 w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu kręgowi odbiorców. Dzięki użyciu odpowiednich wtyczek poszerza się także funkcjonalność sklepu. Bez trudności można w nim założyć bramki płatności i umożliwić użytkownikom przelew opłaty za zamówienie przykładowo za pośrednictwem DotPay.pl albo PayU.pl. WooCommerce daje również możliwość analizy wyników sprzedaży (przygotowanie rozmaitego rodzaju statystyk) i podpięcia z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce powierz specjalistom

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, prawidłową semantykę kodu sklepu oraz wykorzystanie jedynie przetestowanych, niezbędnych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce eksperci utworzą także blog, na którym szybko można informować klientów o akcjach promocyjnych oraz nowościach lub publikować opinie i rozmaite porady dotyczące sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]