Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Wszechobecność internetu oraz wygoda użycia go w celu znalezienia potrzebnych artykułów i usług doprowadziła do tego, iż każda firma pragnie obecnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony firmowej nie zagwarantuje, że klienci nas znajdą – kluczowa jest przecież obecność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Wiele małych firm, świadczących usługi jedynie na określonym obszarze albo wręcz w jednym mieście, przykładowo w Białymstoku czy też w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla mniejszych firm

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stacjonarnych używają najczęściej fraz lokalnych, czyli mających w składzie nazwę jakiegoś miasta, jak np. “hydraulik kraków”, “piekarnia kraków” czy “sklep z elektroniką kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla mniejszych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, przebywającym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, że działania SEO skierowane są na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, m.in. przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się tworzeniem stron www oraz optymalizacja, pozycjonowaniem od prawie 15 lat. Przez ten okres dobrze poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym biznesom poprawić widoczność ich stron firmowych i tym samym trafić do nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie rozwinięcie contentu, optymalizację techniczną strony, jak również link building. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może przeglądać na bieżąco efekty pozycjonowania przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]