WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Skieruj się tu jeśli chcesz zamówić aktualizację WordPress.

WordPress, opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, w ciągu kilku lat stał się nadzwyczaj rozpowszechnionym CMS-em. Ponieważ jest szybki oraz bez trudności można opanować zasady posługiwania się nim, stosuje się go współcześnie do tworzenia sklepów internetowych i wielopłaszczyznowych stron firmowych. Aczkolwiek ten CMS bywa powodem nieprzyjemnych sytuacji, zatem istotną i przydatną usługą jest opieka techniczna nad stroną www.

Opieka techniczna WordPress – nie lekceważ okresowej instalacji kolejnych edycji CMS

Głównym warunkiem bezpieczeństwa strony www jest bez wątpienia aktualizowanie jej do najnowszej edycji CMS-a. Częstokroć jednakże przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony lekceważą okresowe wdrażanie nowych wersji CMS-a czy aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co wystawiają stronę na ataki hakerskie bądź zainfekowanie przez wirusymalware. Na domiar tego, pomimo iż WordPress jest niezmiernie łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z akcydentalnymi problemami z właściwym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Tym samym konieczne jest, aby działanie to wykonała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie oddziału IT, należy powierzyć opiekę techniczną nad stroną ekspertowi.

Opieka nad stroną internetową – oferta dla przedsiębiorstw oraz freelancerów

Usługa opieki technicznej nad stroną internetową to oferta kierowana głównie do użytkowników biznesowych, tak dużych jak i mniejszych podmiotów, którym zależy na skutecznym i nieprzerwanym działaniu ich strony firmowej oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest też freelancerom oraz blogerom utrzymującym prywatne strony www. W bazowym pakiecie usługi zawarta usuwanie skutków działania wirusów, przeprowadzenie aktualizacji CMS-a i wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są również różnego typu monitoringi (m.in. logowań użytkowników, zmian wtyczek oraz zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]