Jeśli chcesz zamówić badania operatorów Bielsko, kliknij w to miejsce.
Są potrzebne jeśli zamierzamy stwierdzić, czy ktoś jest wstanie podjąć pracę jako operator widlaka lub innej maszyny. Choć sporo kandydatów się ich boi, jeśli nie dręczą nas problemy psychiatryczne, ich zaliczenie nie może przyprawić nam większych trudności. Jak jednak wyglądają badania operatorów maszyn? Na co powinniśmy się przygotować?
Początek badania operatorów
Na początku badania kandydat wypełnia stworzony przez specjalistę formularz. Ma w nim odpowiedzieć na pytania związane z zachowaniem w rozmaitych, często problematycznych przypadkach. Po przeczytaniu kwestionariusza potencjalnego kierowcy, psycholog będzie potrafił określić, jak sprawnie reaguje na stres oraz przetestować jego sprawność intelektualną lub dojrzałość społeczną. Zawartość ankiety zależy od zawodu kandydata. Pierwszy etap badania operatorów zwykle wywołuje duży niepokój, ale jej zaliczenie nie jest problemem.
Badania operatorów – przyrządy
Drugi etap badania operatorów odbywa się z wykorzystaniem specjalnie skonstruowanych urządzeń. Poszczególne zadania badają takie umiejętności jak refleks lub podejmowanie wyborów w ekstremalnych przypadkach. Warto pamiętać, że czasem ten element testów może nie być przeprowadzony. Tak będzie, jeśli badany w wywiadzie przyzna się do złego nastroju lub test udowodni, iż przed wizytą w poradni spożył napój wyskokowy. Badanie może zostać wtedy przełożone lub – jeśli przyczyną jest alkohol – także odwołane.
Nasza lokalizacja:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała
Mob.: 608 315 680
E-mail:
[email protected]