Pierwsza pomoc – szkolenie

Pierwsza pomoc – szkolenie

Szkolenia z pierwszej pomocy zyskują coraz większą popularność. Różnią się metodami, ceną i długością, dlatego warto dowiedzieć się wcześniej, co jest szczególnie istotne przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – dla kogo?

Szkolenie z pierwszej pomocy przyda się każdemu. Nie wszyscy musimy umieć grać na skrzypcach albo mówić po włosku, jednak każdy powinien nauczyć się niesienia pomocy innym w sytuacji zagrożenia. Bez względu na płeć warto wiedzieć, jak unieruchomić zwichniętą rękę lub jak udrożnić drogi oddechowe. Świadkiem groźnego zdarzenia możemy być w każdej chwili: w drodze do szkoły, na urlopie, na uczelni. Niezmiernie istotne jest, byz kursu 1. pomocy skorzystali uczniowie szkół, a także pracownicy administracji państwowej.

Szkolenia z pierwszej pomocy – ile to kosztuje?

Koszt kursu pierwszej pomocy jest uzależnionazależy od jego długości oraz liczby liczebności grupy. Im więcej zajęć oraz partycypantów, tym koszt przypadający na 1 osobę jest mniejszy. Jednakże, im mniej uczestników, tym więcej wyniesiemy z praktycznej części zajęć. Na zniżki możemy liczyć w przypadku zajęć dla kilkudziesięciu osób. Ponadto, w Sieci można znaleźć także kursy otwarte – dla bardzo dużych grup. Pozbywamy się konieczności organizacji szkolenia i zbierania grupy, a wystarczy zapisać się na wybrany kurs.