Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

Skontaktuj się z psychologiem UK.

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy z chęcią zaczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Aktualnie powodu Brexitu zjawisko emigracji wyhamowało, lecz ciągle nie brakuje chętnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii tworzy ogrom kłopotów, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju sytuacjach jest potrzebny?

Pobyt na Wyspach i związane z tym odseparowanie od bliskich, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, mogą generować cały szereg problemów, którym naprawdę ciężko jest podołać. Rozstanie z rodziną nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego nieraz pojawiają się także kłopoty ze znalezieniem etatu czy integracją ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest na porządku dziennym, powoduje, iż błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających normalne funkcjonowanie wahań nastroju czy zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Odruchy te niezwykle ciężko jest poskromić samodzielnie. Dlatego nie trzeba obawiać się korzystania z pomocy specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy obawiać się, że informacje , które przekazano podczas sesji będą przekazane osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie powinno się ukrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresującymi wydarzeniami, a także pokazuje jak rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja przeprowadzana jest po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie powinna się bowiem martwić się tym, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co mówi jej psycholog.

Nasza lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339