Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Jeśli chcesz kupić maseczkę wielorazową, koniecznie odwiedź ten adres

COVID-19, który opanował cały glob, pod każdym względem zmieniła nasze życie i kontakty społeczne. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają konieczność stosowania licznych środków, których rolą jest chronić nas przed rzeczywistym ryzykiem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do sklepu bądź kina, gdzie z reguły obracamy się w większej zgrupowaniu ludzi, musimy dla naszego zdrowia nosić na ustach oraz nosie maskę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeżeli mamy kłopoty z oddychaniem w typowej maseczce z tkaniny?

Przyłbica ochronna – wygodna ale trwała

Osoby, które uważają bawełniane maseczki ochronne za niewygodne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, powinny sprawić sobie ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed kontaktem z patogenami w jednakowym zakresie jak maska chirurgiczna, a więc zasłania nos oraz usta, ale w tym samym czasie umożliwia swobodne oddychanie. Jej głównymi atutami są trwałość, komfort oraz jedynie kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 7-10 gramów. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z materiałów, za sprawą których może być używana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po kolejnym założeniu można oczyścić, a samą całość można także czyścić ręcznie (aż 30 razy!) w wodzie z detergentem.

Maseczka z przyłbicą – dla osób w podeszłym wieku i astmatyków

Taką maseczkę wielorazową poleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby powyżej 60 roku życia, chorujące na astmę, w podeszłym wieku bądź sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek nakładać ochronne maski podczas wykonywania obowiązków służbowych. Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej stosowanie przez kilka godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Młodsi użytkownicy na pewno uznają za atut też to, iż działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]