BALMA – polski producent nowoczesnych mebli biurowych

BALMA – polski producent nowoczesnych mebli biurowych

Producent mebli biurowych Poznań - kompletną ofertę sprawdzisz na www.balma.pl.

Dawno już porzucono przeświadczenie, iż jedyną rolą mebli biurowych jest ich użyteczność. Obecnie aranżując biuro czy to we własnym home office czy w przestrzeni firmowej dążymy do tego, aby meble jakie w nim umieścimy odznaczały się też przyjemnym dla oka designem i ergonomią. Meble spełniające wszelkie wymienione wyżej warunki można znaleźć w ofercie poznańskiej spółki BALMA, która od ponad czterdziestu lat tworzy najwyższej jakości meble biurowe dla lokalnych jak i zagranicznych odbiorców.

Nowoczesne meble biurowe a więc jakie?

Czym odróżniają się nowoczesne meble biurowe? To meble, które całościowo spełniają potrzeby osoby, która z nich korzysta. Pomagają one w świetnej organizacji tasków stając się częścią efektywnego środowiska pracy. Równolegle znamionuje je najwyższa jakość, dzięki której nie ulegają zniszczeniu przez wiele lat również przy ich bardzo intensywnej eksploatacji. Taki poziom niezawodności mebli możliwy jest wyłącznie przy przestrzeganiu przez producenta wyśrubowanych standardów produkcji, w tym w zastosowaniu jakościowych surowców, lecz nie małą rolę odgrywa tu drobiazgowo przemyślana konstrukcja każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych łączą w sobie piękno z funkcjonalnością. Wszak mebel będący najważniejszym elementem komfortowej przestrzeni biurowej musi mieć opcję dostosowania go do rozmaitych stylów pracy użytkowników, ale nie powinien jednocześnie burzyć estetyki otoczenia. W biurze spędza się co najmniej 8 godzin każdego dnia, a im większy komfort odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym wyższa staje się wydajność jego pracy. Ponad to, wygląd biura jest niejako wizytówką firmy, która niemało może o niej przekazać potencjalnemu partnerowi na długo przed zdecydowaniem się na współpracę.

Co ma w swoim portfolio poznański producent mebli biurowych?

Poznańska Fabryka mebli BALMA S.A. w swoim portfolio mebli ma właściwie wszystko co potrzebne do aranżacji biura. Pomijając standardowe wyposażenie jak stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem, biurka i regały, u tego producenta mebli biurowych można złożyć zamówienie na również lady recepcyjne, hokery czy taborety z tapicerowanymi siedziskami, ścianki i parawany umożliwiające podział przestrzeni pracy na indywidualne stanowiska, a nawet kwietniki pasujące do estetyki biura. Ważną częścią oferty Fabryki mebli BALMA S.A. są funkcjonalne biurka i stoły z opcją dostosowania wysokości blatu. Przy takim blacie użytkownik w mgnieniu oka może zamienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, a w rezultacie ograniczyć ryzyko przewlekłego ból dolnej części pleców.

Nasza lokalizacja:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]