Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Sprawdź, gdzie kupić słoiki z kranikiem.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i napojów. Dużą popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, które znajdują sporo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają spore pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że regularnie jest on używany do serwowania napojów – zwykle podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem doskonale sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania soków, kompotów, oranżad i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego plusem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]