Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Kup balon do wina.

Balon do wina to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również perfekcyjna dekoracja stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół balon na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe baniaki na wino wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]