Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto i ich różnorodność

Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto i ich różnorodność

Zamów kapsułki pasujące do Dolce Gusto

Ekspresy oparte na systemie Dolce Gusto na dobre wtopiły się już w krajobraz naszych kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają nieograniczony dostęp do smacznych gatunków kawy. Smakosze tego napoju z czasem zrozumieli, że nie chcą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, stąd na rynku szybko powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka marek, które zaczęły powoli podbijać serca amatorów kawy.

Czy można kupić zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Dolce Gusto pochodzą z rozmaitych europejskich krajów, w tym też z Polski. Oczywiście, gdy myślimy o dobrej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której serwowane jest aromatyczne espresso. Nie dziwi zatem, że największy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, a także kawy składające się wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy mocną i wyrazistą Ristretto, delikatną i łagodną Cremosę, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację kawy i czekolady (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który oferuje wyborną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia poza czekoladą, produkuje także aromatyczną czarną kawę Intenso o intensywnym smaku, a także dwie jej dwa jej rodzaje z dodatkiem mleka – Con Leche, z którego można przygotować napój o objętości 120 ml, i Cortado – kawę o objętości 40 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich cena w sklepach online jest zwykle o kilkanaście procent mniejsza, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na polskim rynku ekspresów pracujących na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy pytania, czy na pewno ich użycie nie wpłynie źle na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę ewentualnie poszukajmy na stronie sklepu spisu urządzeń zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]