Niezbędnik restauratora – serwetki gastronomiczne

Niezbędnik restauratora – serwetki gastronomiczne

Serwetki gastronomiczne kupisz na verdeavis.pl.

Papierowe serwetki to artykuły higieniczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej kawiarni, baru lub dowolnego lokalu serwującego pożywienie. Jakie rodzaje serwetek są zazwyczaj wykorzystywane? Co warto mieć na uwadze podczas zamawiania tego produktu?

Serwetki gastronomiczne – zastosowanie

Papierowe serwetki są stosowane w rozmaitego rodzaju lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez pizzerie, zakładowe i szkolne stołówki, domy weselne, herbaciarnie, aż po bary mleczne. Te produkty higieniczne jednokrotnego użycia są znakomitym zamiennikiem tradycyjnych chusteczek wykonanych z materiału, a przy tym pozwalają oszczędzić na kosztach ich prania oraz przechowywania. W sprzedaży dostępne są różnego typu serwetki papierowe – 1-warstwowe chusteczki dyspenserowe przeznaczone do barów samoobsługowych, a także mocne 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie przerywają się w trakcie użycia, przez co znakomicie spełniają swoją funkcję.

Serwetki gastronomiczne – wybierz najwyższą jakość

Potrzebujesz zaopatrzyć swoją kawiarnię w wysokiej jakości serwetki jednorazowe? Rozważ zakup produktów dozowanych po jednej sztuce. Umożliwia to redukcję ilości generowanych odpadów i uzyskanie wymiernych oszczędności. Często wykorzystywane są też dekoracyjne serwetki papierowe, dostępne w wielu kolorach – są one wytwarzane dla lokali, w których niezwykle istotne jest zachowanie najlepszego wrażenia. Na szczególną uwagę zasługują serwetki papierowe firmy Tork wyróżniające się wysoką solidnością i niesamowitą wręcz absorpcją wody. Artykuły te można kupić zarówno w wersji dostosowanej do standardowych dyspenserów na stolik (poziomych oraz pionowych), jak i dozowników do zabudowy lub na bar.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]